|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:34 | 11.27.2022

Оновлений заклад - дошкільнятам

28 серпня у Черешеньках Коропської ОТГ урочисто відкрили заклад для дошкільнят, капітально відремонтований в рамках програми "Велике будівництво". У тандемі влади, громади й меценатів створено яскравий комфортний простір для дошкільної освіти

Різнокольорові повітряні кулі, дівчатка-янголята, ростові ляльки, весела музика, схвильовані батьки і подарунки - цей день став справжнім святом не лише для закладу, а й усієї громади. Але головна родзинка свята - виступ самих вихованців.

1achery

Поштовх для реконструкції надали меценати із Франції три роки тому, а завдяки включенню об'єкта у програму "Велике будівництво" успішно завершили починання,

Реконструкція включала утеплення фасаду, ремонт даху і фундаменту, облаштування відливів. Для їдальні, ігрової та навчальної кімнат придбали нові функціональні меблі. Для спалень - зручні дитячі ліжка, у кімнатах гігієни встановлена сучасна сантехніка та обладнання. Усе це створює максимальний комфорт для малечі. Тут можна гратися і вчитися.

Заклад є підрозділом "Черешенського ліцею", який працює за змішаним режимом перебування. Зараз у дитсадку 25 вихованців, але розрахований він на 40 дітей. 12 - проживають постійно, на повному пансіоні. Рішення про постійне перебування дитини в ліцеї приймає комісія служби у справах дітей. Але на відміну від інтернатної системи, садочок у Черешеньках відкритого типу.

З дітьми працюють чотири вихователі та два помічники вихователя.

Схожі матеріали (за тегом)