|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:03 | 04.14.2024

Відремонтовано міст у Дігтярівці

У Чернігівській області тривають роботи по відновленню доріг місцевого значення, ремонтуються мости, про які не згадували понад три десятиліття. Увага до невеликих шляхів – це в першу чергу турбота про місцевих жителів, їх безпеку та комфортне проживання на сільських територіях.

Саме тому, в області в рамках Програми "Велике будівництво" вперше за останні роки активно ремонтують мости Чернігівщини.

Днями завершено капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі місцевого значення Р-65 Горбове - Об’єднане - Блистова в селі Дігтярівка Новгород-Сіверського району.

- Міст, який був побудований в 1973 році демонтували повністю – на його місці нова конструкція. Оновлена переправа може витримувати більші навантаження - пропускати вантажівки вагою до 30 тонн, - розповів Андрій Прокопенко.

Ремонт мосту охоплював такі роботи: приведення розмірів проїжджої частини мосту до нормативних, улаштування монолітних плит, забезпечення гідроізоляції та покладання двошарового асфальтобетонного покриття. Крім того, було зроблено систему водовідведення, безпечний пішохідний перехід. А також проведені роботи з укріплення берегів струмка.

1must

- У 2020 році в Чернігівській області плануємо відремонтувати дев’ять мостів, понад 300 кілометрів доріг місцевого та національного значення, - підкреслив голова ОДА.

Схожі матеріали (за тегом)