У чернігівській школі відремонтували басейн

У школі №19 в обласному центрі завершили капітальний ремонт басейну, який тривав уже більше року. Тепер ним можуть користуватися не лише учні цієї школи, а й сусідніх загальноосвітніх закладів.

 Ця школа була збудована в 70-х роках, і з того часу басейн жодного разу не оновлювали. 

«Наш басейн жодного разу не ремонтувався від дня свого відкриття, – говорить директор загальноосвітнього навчального закладу №19 Людмила Шелупець. – Тому сьогодні ми раді, що були виділені кошти і ми будемо мати такий сучасний басейн. Наша школа працює за проектом сприяння здоров’ю і діти, маючи три уроки фізкультури, один з них займалися плаванням, також були додаткові години після уроків. Також, окрім уроків плавання, в нашому басейні проводяться заняття спецмедгруп, ведеться оздоровча робота і проходять змагання. І тепер в таких умовах ми з радістю прийматимемо діток. І вже з нетерпінням чекаємо 1 вересня, бо діти коли побачать цей новий басейн, будуть з радістю ходити, займатися на уроках фізкультури і в післяурочний час».

1bass

Ще у 2019 році там почалися роботи з реконструкції приміщення і встановлення теплових і циркуляційних насосів та обладнання для фільтрації води у підвалі. Капітально відремонтували саму басейнову чашу, встановили нові вікна. Повністю замінили систему опалення та вентиляційні й інженерні мережі. Поклали нову плитку та зробили ремонт не лише в самому басейні, але й в коридорах. Встановили нові душові та роздягальні окремо для дівчат та хлопців. Капітально відремонтували санвузли. На всі роботи з міського бюджету було виділено майже 5 мільйонів гривень.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)