|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:58 | 05.13.2021

Майстру обліку і розрахунку – 55!

Майже два десятиліття Іван Григорович Грабовий зводить дебет з кредитом в одному з найпотужніших аграрних господарств області – ТОВ «Земля і воля». А з 1997-го року трудиться на посаді головного бухгалтера.

1igrabovy1vitaВін вміло здолав роздільний процес між технікумом та радгоспом з подальшим реформуванням і вистояв навалу представників численних перевіряючи органів. Вистояв, не спіткнувся, бо і на день не випускав зі свого поля зору мінливих змін в українському законодавстві. Іван Григорович завжди був і лишається фінансовою опорою нашого господарства. Від його точності і уважності, знань і наполегливості складні економічні розрахунки стають зрозумілими, а фінансові справи у нашому товаристві знаходяться у повному порядку. Він має великий досвід, але продовжує вчитися і ще раз вчитися, аби впевнено крокувати в ногу з часом. І підлеглих спонукає до регулярного оновлення та розширення бухгалтерсько-законодавчого кругозору.

Мужній, незламний, справедливий… Свого часу він був серед тих завзятих юнаків, кому довелося пройти вогненними гірськими стежками чужої країни. Молоді хлопці, серед яких був і наш Іван Григорович, були приречені служити там, де смерть сіяла своє насіння у кам’яний ґрунт афганських гір. Цивільній людині важко уявити, скільки терпіння, мужності й мудрості знадобилося тим парубкам, аби після життєвого зламу залікувати оголений нерв. Війна залишила глибокі «рубці» в їхніх душах, але не зламала морально, адже треба було жити далі і сподіватися на краще. У цьому допомогла робота, родина, друзі…

Кажуть, чоловік за життя має посадити дерево, виростити сина і збудувати дім. І тут Іван Григорович справився на «відмінно». Разом з дружиною Вікторією виховали й поставили на ноги сина й доньку і посадили сад біля власного будинку.

Шановний Іване Григоровичу! Прийміть щирі вітання з 55-річчям! Ваш професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток товариства «Земля і воля», забезпечили повагу серед колег. Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

 

З повагою та щирими привітаннями – колектив ТОВ «Земля і воля»

Схожі матеріали (за тегом)