|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:53 | 05.28.2024

Захищати інтереси трудових колективів

Нещодавно відбувся VI пленум обласного комітету профспілки працівників лісового господарства Чернігівщини, на якому розглянуто важливі питання. Зокрема, як виконувалася галузева угода у колективах держлісгоспів торік та у першому півріччі цього року. На пленумі обрано делегатів на шосту звітно-виборну конференцію Федерації профспілкових організацій.

Обговорювалося питання про оздоровлення дітей лісівників у 2020 році. Наголошено на тому, що темпи росту економічних показників знижуються порівняно з попереднім роком, але всі підприємства за результатами 2019-го стали прибутковими. Хоча середньомісячна заробітна плата знижується, зменшується чисельність працівників.

Окремо обговорювалося питання про законопроекти, які перебувають на розгляді у Верховній Раді. Законопроект № 2681 суттєво обмежує права та гарантії діяльності профспілок, визначених національним і міжнародним законодавством. Тож 30 червня в усіх обласних центрах та в Києві Федерація профспілок України провела вуличні акції з вимогою недопущення розгляду у Верховній Раді цього законопроекту. Наша обласна профспілка лісівників теж взяла участь у цьому важливому заході.

1profspilk

До роботи пленуму приєднався і виступив начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Болоховець, який підкреслив, що профспілки повинні разом з адміністраціями держлісгоспів трудитися в одній упряжці і вирішувати всі питання стосовно праці та інших питань на виробництві. Дуже важливо, щоб у цей кризовий період лісове господарство розвивалося і поповнювалося молодими спеціалістами. Потрібно обов’язково зберегти робочі місця та трудові колективи, і щоб у наших лісівників була достойна заробітна плата. Управління спільно з обкомом профспілки лісівників належно працюватиме над вирішенням усіх проблем на благо людей.

 

Наталія КУДЛАСЕВИЧ, голова Чернігівського обкому профспілки працівників лісового та мисливського господарства

Схожі матеріали (за тегом)