|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 11:37 | 04.14.2024

Рятувала дітей через вікно

У селі Прачі Борзнянського району минулого тижня сталася страшна трагедія. У будинку багатодітної сім’ї виникла пожежа через вибух газу. Мати, 29-річна Наталія Тараненко, і четверо її неповнолітніх дітей зараз в лікарні.

14 червня о 20:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу. Трагедія сталася в літній кухні. Газа вибухнув у той час, коли мати хотіла розігріти дітям вечерю. Найбільше постраждав дворічний Артем.

«Вибух у літній кухні стався через вибух газового балону, – коментує головний інспектор Борзнянського районного сектору УДСНС в Чернігівській області Олександр Філоненко. – Вентиль балону вирвало. На момент трагедії найменший син був у матері на руках, саме він разом з жінкою постраждав найбільше».

Проте матір не розгубилася і самостійно, ще до приїзду пожежників і приходу сусідів, які збіглися на допомогу, евакуювала з літньої веранди дітей через вікно.

Жінку з дітьми відразу госпіталізували до Борзнянської райлікарні. А згодом найменшого хлопчика перевели до Чернігівської обласної дитячої лікарні, у відділення реанімації. Дитина отримала 12-15% опіків тіла 1-2 ступенів і зараз перебуває в тяжкому стані. У хлопчика – множинні опіки обличчя, передпліччя, гомілок та стоп.

Матір отримала опіки обличчя, голови і правої кисті 1-2 ступеня тяжкості. Інші троє дітей значних ушкоджень не зазнали, їх незабаром направлять до Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де вони перебуватимуть, поки матір лікуватиметься.

1Prachi

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)