|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:23 | 11.27.2022

Колектив лісівників області з новим керівником

Ним став директор ДП «Ніжинське лісове господарство», депутат Чернігівської обласної ради Юрій Болоховець, якого представив голова Держлісагенства Андрій Заблоцький разом з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою Чернігівської облради Ігорем Вдовенком.

1boloxovГолова Держлісагентства високо оцінив напрацювання Юрія Болоховця на посаді директора Ніжинського держлісгоспу і висловив сподівання на те, що йому вдасться покращити показники лісогосподарських підприємств області. «Потрібно забезпечити ефективне ведення лісового господарства, зростання показників, а також підтримати колективи працівників лісгоспів, залучати молодих фахівців», – сказав Андрій Заблоцький.

У свою чергу голова ОДА Андрій Прокопенко та голова облради Ігор Вдовенко наголосили на важливості галузі як такої, що формує місцеві бюджеті та дає роботу людям. Голова облдержадміністрації, зокрема, зауважив, що готовий вислухати пропозиції покращення роботи підприємств та надати всебічну допомогу в їх реалізації. Окрім того лісівники Чернігівщини активно допомагали у гасінні лісових пожеж, зокрема на Житомирщині.

Під час представлення нового очільника Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький також висловив вдячність лісівникам Чернігівщини за те, що, попри загальноукраїнську кризу, державним лісогосподарським підприємствам регіону вдалося зберегти трудові колективи та стабілізувати виробничі показники. Також, він нагородив почесними грамотами та вручив подяки тим, хто взяв участь у ліквідації найбільшої пожежі України на Житомирщині.

«Я особисто та весь колектив Державного лісового агентства вдячні вам за боротьбу з лісовими пожежами», – сказав Андрій Заблоцький.

Довідково:

Юрій Віталійович Болоховець – родом з Чернігівщини, він уродженець села Івангород Ічнянського району. Після школи навчався в Національному аграрному університеті на лісогосподарському факультеті. Два роки працював у Міністерстві екології та природних ресурсів. Усвідомлюючи себе людиною ближчою до виробництва, ніж до паперів, вирішив повернутися на рідну  Ічнянщину. Працював інженером у місцевому лісгоспі, п’ять років – лісничим, потім директором Прилуцького лісгосподарського підприємства… Пройшов виробничу  практику у Великій Британії і здобутий досвід успішно переніс в українські реалії.

Юрію Віталійовичу властиві організаторський хист і постійна зацікавленість усім новим та прогресивним. Його кипуча енергія, поєднана з працьовитістю і чуйним та уважним ставленням до людей, здобули заслужений авторитет не лише у лісівників, а й усіх жителів Чернігівщини, які обрали його депутатом обласної ради.

 За інформацією Чернігівського ОУЛМГ

Схожі матеріали (за тегом)