|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:10 | 08.03.2020

Олексій Гончарук відвідав Чернігівщину

Прем’єр-міністр під час візиту на Чернігівщину вшанував пам’ять захисників України та разом з очільниками Чернігівської ОДА та Держлісагенства перевірили застосування на практиці електронного обліку деревини.

Розпочався візит із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули під час військового протистояння на сході України. Олексій Гончарук разом з головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком поклали квіти до пам’ятника захисникам України у Козельці. Вшанували загиблих хвилиною мовчання.

1abgoncharuk2

Втрати Козелеччини чи не найбільші – 22 загиблих учасники антитерористичної операції. Ще 5 загиблих бійців – уродженці Козелецького району. Всього Чернігівщина втратила 179 воїнів-захисників.

Потому Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким та головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини. Відвідали Горбачівську лісозаготівельну дільницю Державного підприємства Остерське лісове господарство. Тут про електронний облік знають все, маркують вправно. Вважають – це правильне рішення.

1abgoncharuk

Завдяки електронному обліку фіксується реальний об’єм заготівлі, є чіткий контроль руху всієї сировини. Система дозволяє в автоматичному режимі формувати документацію і контролювати походження деревини. Узагальнена інформація одразу передається в єдину електронну систему обліку.

А за допомогою сервісу перевірки легальності та походження деревини кожен бажаючий за номером бірки може дізнатись характеристики та місце заготівлі конкретної партії деревини або навіть колоди.

1ablisoz

Площа Горбачівського лісництва – майже 3,6 тисячі гектарів. Минулого року тут заготовлено на рубках догляду – 2,8 тисячі кубометрів, на рубках головного користування – 14,5 тисячі кубометрів. Лісовідновлення проведено на 21,5 гектара.

***

Упродовж кількох тижнів триватиме аудит держлісгоспів області. А очільника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Зінченка звільнять. Такі результати поїздки на Чернігівщину Прем’єр-міністра Олексія Гончарука. Сьогодні він побував у державному підприємстві «Остерський лісгосп». В Острі  провів нараду з представниками лісгоспів і правоохоронцями щодо незаконних вирубок лісу.

Схожі матеріали (за тегом)