|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:23 | 12.01.2023

Ще дві нові автівки для сільських амбулаторій

13 листопада ще 2 сільські амбулаторії загальної практики сімейної медицини отримали новенькі повнопривідні автомобілі «Renault Duster».

Машинами користуватимуться в Іванівській та Киїнкській амбулаторіях загальної практики сімейної медицини Чернігівського району. Вони закуплені за кошти державного бюджету з урахуванням співфінансування місцевого бюджету.

Присутній на урочистостях начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Петро Гармаш зазначив: «Автомобілі будуть використовуватися у сільській місцевості. Машини сучасні, потужні, зручні, мають підвищену прохідність. Лікарі за будь-яких погодних умов і стану доріг зможуть на них дістатися до пацієнтів, адже кожен мешканець області має отримати якісну медичну послугу й, що важливо, одержати її вчасно».

1avtivkimed

Також Петро Гармаш розповів, що Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації протягом 2018-2019 років було визначено розпорядником коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, зокрема із забезпечення службовим автотранспортом медичних працівників комунальних закладів охорони здоров’я, що працюють у сільській місцевості у розмірі 14,5 млн грн.

З метою виконання субвенції Управлінням у 2018 році було закуплено 21 автомобіль Renault Duster для забезпечення амбулаторій, що будуються, в 2019 році – 8 автомобілів Renault Duster для існуючих амбулаторій.

На закупівлю ще 2 автомобілів Управлінням охорони здоров’я оголошена процедура закупівлі на суму 1млн грн.

Схожі матеріали (за тегом)