|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:11 | 05.29.2023

Минулої неділі сотні бобровичан і гостей міста вкотре стали навколінці, зустрічаючи двох загиблих Героїв на війні, нав’язаній Україні «братами» російського походження. Сергію й Олексію ще жити б та й жити, діток ростити – в обох по троє неповнолітніх, і на землі ніхто не зробить для них те, що повинні б зробити живі батьки.


Загальна посівна площа - на рівні показників минулого року


Двом російським військовим повідомлено про підозру в умисному вбивстві чотирьох цивільних осіб


КНП «Талалаївська центральна лікарня» поповнилася автомобілем швидкої допомоги Mrcedes-Benz Sprinter 315 CDI.


Триває ремонт автомобільної дороги на ділянціа автотраси Харкове -Дмитрівка Т-25-15, яка знаходиться на балансі служби автомобільних доріг у Чернігівській області.


Прокуратура захистила інтереси держави в частині збереження історико-культурних цінностей. За місяць до початку повномасштабної війни Плисківська сільська рада роздала в приватні руки дві земельні ділянки, розміром 1,7 гектара кожна, на яких розміщені курганні групи. Прокуратура оскаржила рішення сільради, а Господарський суд Чернігівської області у складі судді Романенко скасував реєстраційні акти.


На даху однієї з будівель Чернігівської обласної дитячої лікарні встановили сонячну електростанцію потужністю 35 кВт, яка дозволяє забезпечити автономне живлення лікарні протягом тривалого періоду на випадок блекауту.


Вчені стверджують, що ліс – явище не тільки біологічне, географічне, а й економічне. Та й сам ліс, різноманітні заказники, національні парки є також своєрідними і безпосередніми творцями історії, і на її скрижалях пишуть уже свою, притаманну тільки їм самим.


Українсько-російська війна триває з кінця лютого 2014 року – з часу вторгнення та анексії росіянами українського Криму. Саме відтоді в прикордонному Новгороді-Сіверському почав зводити маєток-замок відставний російський полковник з українським прізвищем Бондарець. Про це будівництво не раз згадували місцеві ЗМІ та національні активісти, однак до цього часу майно досі не націоналізоване. Виявляється, що росіяни мають у власності чимало нерухомості у прикордонному райцентрі.


Цю пору року вони чекають завжди з нетерпінням: травень і червень для них – справжня мрія, яка, на щастя, для них щороку збувається. Хтось фантазує про закордонну подорож, а дехто – про купівлю авто, а більшість людей, звісно, прагнуть перемоги та миру… А вони рахують дні в очікуванні весняно-літньої мандрівки за межі свого «пожиттєвого» закладу.


Сторінка 1 із 812