|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:29 | 06.23.2024

Нещодавно в Семенівській міській лікарні почав працювати новий лікар-хірург Терек Аль Хамес родом із Сирії. Це перший досвід залучення іноземних спеціалістів до цього закладу.


Чернігівці Наталії Яковенко – сорок років, і вона постійно читає нашу обласну газету «Чернігівщина». Адже це видання – її улюблене! От і цього разу пані Наталія взяла участь у нашому розіграші призів, передплативши «Чернігівщину»; надіслала копію квитанції про передплату до редакції, вказавши свої ім’я, прізвище та по-батькові, адресу й номер мобільного телефону. І цього разу їй поталанило, бо Наталія стала тепер переможцем щотижневого розіграшу і одержала десять кілограмів цукру в подарунок!


В рамках реалізації міжнародного проєкту «Підтримка реформи децентралізації в Україні» Семенівська міська рада отримала значну допомогу у вигляді технічного обладнання від Європейського Союзу та уряду Федеративної Республіки Німеччина через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).


Команда Платформи пам’яті «Меморіал» спільно із краєзнавчим музеєм Ічні працює над створенням «Цифрового меморіалу» громади, який вшановуватиме пам’ять загиблих захисників і цивільних жителів під час російського вторгнення. І це перший подібний проект в області.


Пісню "Батьку мій" послухали вже мільйони людей в Україні та за кордоном. Вона зворушує своєю великою любов'ю та ніжністю.


Про поважний вік науково-хлібодарної установи нагадав плакат, закріплений високо над вхідними дверима до головного корпусу селекційної станції. Його помічали гості, що з’їхалися з різних куточків України на щорічний науково-пізнавальний захід – День поля. Для більшості з них цей приїзд був традиційним в межах тісного співробітництва. Приїхала й велика група студентів з Чернігова – майбутніх вчених агрономів. Адже саме тут формуються знання з агрономії, селекції й насінництва, виховується молоде покоління вчених селекціонерів.


Під таким закликом відбувся днями благодійний концерт у Щаснівському сільському будинку культури.


У Чернігівській школі №34 у бібліотеці відбулася гра-квест «Мандри в історію «Місто-герой Чернігів» за книгою Валентина Буряченка «Абетка малого чернігівця», яку провела завідувачка бібліотеки Н.М. Білюк.


У селі Стольне Менської громади випускники 11-го класу місцевої школи зробили свій випускний вечір благодійним. Відвідати це свято діти запросили своїх односельчан. Проте, аби на нього потрапити, потрібно було задонатити для ЗСУ.


Додому!..

Опубліковано в Історія 8:55 черв. 21 2024 теги

На хуторі проговорили, що на Проводи привезуть хоронити Наталку з Німеччини. Точніше, й не Наталку, а ящичок із попелом…


Сторінка 1 із 931