|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:43 | 06.20.2024

Міжнародна премія імені Лесі Українки – творцям збірки «Чернігів у вогні. Книга друга»

Збірка «Чернігів у вогні. Книга друга» про героїчну оборону Чернігова та Придесення від нашестя російських загарбників отримує нині все більший резонанс. Нині творці цієї важливої та неординарної книжки (продовження книги «Чернігів у вогні. Зметем орду, відправимо до пекла!») нагороджені престижною Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Лесі Українки.

232352167456Нова книжка про війну – також спільний проект газети «Чернігівщина» та ОК «Північ» Збройних Сил України.

Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Лесі Українки нагороджуються відомі письменники, журналісти, перекладачі, науковці, митці, державні та громадські діячі, меценати з України та закордону, котрі працюють на благо України та популяризують у світі правдиву українську історію, літературу, мистецтво, культуру та наші прекрасні національні, високодуховні традиції.

Серед лауреатів минулих років – видатні письменники,  перекладачі, науковці та митці Рауль Чілачава, Михайлина Коцюбинська, Юрій Шерех (Шевельов), Василь Барка, Віра Вовк, Богдан Бойчук, Богдан Рубчак, Квітка Цісик, Микола Руденко, Василь Слапчук, Тетяна Дзюба, Михайло Каменюк та інші творчі люди з України, США, Німеччини, Італії, Франції, Англії, Канади, Індії, Непалу...

Щиро вітаємо лауреатів такої престижної, шляхетної відзнаки!

 

Віктор Терен,

письменник, голова журі

Схожі матеріали (за тегом)