|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:06 | 05.27.2024

Двотомник «Чернігів у вогні» відзначений Міжнародною літературною премією миру (Німеччина – США)

Таке спільне рішення ухвалили Міжнародний Центр «Незалежне посольство миротворців» (Німеччина, голова міжнародного журі д-р H-J. Wilhelm), Міжнародний Арт-центр «Klas’s Arts Center San Francisco» (США, Сан-Франциско), Асоціації «Міст Пегасу» / Pegasus Brücke FBG та «Форум миру» (Німеччина) і Міжнародна Академія діячів літератури, мистецтв та комунікацій (Німеччина, Франкфурт).

45645645645Цією почесною відзнакою нагороджуються за визначну літературну, журналістську, міжнародну, громадську та благодійну діяльність і велике, самовіддане подвижництво, – відомі письменники, журналісти, перекладачі, науковці, митці, державні й  громадські діячі та меценати з різних країн, чиє високодуховне і шляхетне життя на благо людства об’єднує народи.

Нині міжнародне журі отримало понад 550 пропозицій з усього світу. Приємно, що серед нагороджених є громадяни України – творці двотомника про героїзм ЗСУ та українського народу у війні з російськими загарбниками – «Чернігів у вогні» (спільний проект газети «Чернігівщина», ОК «Північ» ЗСУ та Міжнародної літературно-мистецької Академії України).

Щиро вітаємо відважних українців!

 

д-р Ханс Вільгельм / Dr. H-J. Wilhelm,

голова журі (Нiмеччина)

Схожі матеріали (за тегом)