|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:49 | 06.13.2024

19 жовтня - Кіптівська громада запрошує на ОсіннійFEST

У суботу, 19 жовтня Кіптівська громада запрошує на «ОсіннійFEST». Свято відбудеться у надзвичайному  місці, мальовнича сонячна галявина в народі має назву "Урочище Прохода"

Як повідомляв Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», проект Кіптівської громади «ОсіннійFEST» став переможцем в конкурсі Міністерства культури України "Малі міста — великі враження".

У програмі фестивалю багато екскурсій, пригод, квестів та походів, кінні подорожі лісом та концертна програма "Жива сцена". Кожному знайдеться заняття до душі та настрою.

Любителів «тихого полювання» запрошують на грибний квест, який завершиться дегустацією смаколиків від грибного експерта.

Тих, хто закоханий в небо, запрошують на екскурсію «Парашут у хмарах», яка відбудеться у селі Прогрес. У авіаційно-спортивному клубі на гостей чекає неймовірна атмосфера дропзони з присмаком адреналіну та можливістю польотів та стрибків з парашутом.  Спортсмени-парашутисти у небі влаштують справжнє шоу для тих, хто поки що тільки мріє про небо.

Задля духовного відпочинку відвідайте екскурсії православними храмами громади. Учасники фестивалю побувають у Церкві Різдва Богородиці, Свято-Троїцькій Церкві, Свято- Димитрівському приході села Кіпті. Під час маршруту настоятель Свято-Дмитрівського приходу  розповість про будівництво нової Церкви, яку можна побачити, подорожуючи маршрутом Київ - Чернігів.

Про рослини, дерева та кущі дізнаються учасники маршруту «Лісництво в дії». Цей маршрут зацікавить любителів та експертів ландшафтного дизайну. Гід не лише представить рослини, а й підкаже як краще за ними доглядати  та  презентує магазин «Лісовичок», де всі охочі зможуть придбати зелену красу   для облаштування прибудинкової території.

Гурманів та вправних куховарів запрошують взяти участь у конкурсі «Картопля – хліб Чернігівщини». Організатори зазначають, що у конкурсі можуть брати участь самостійні куховари, команди кухарів та родинні дуети. Головна умова – в основі страви має бути картопля.  

Потурбувалися організатори фестивалю про дітей. Для них буде безліч цікавих фотозон, батутів та смаколиків, контактний зоопарк із свійськими тваринами, командна гра "Картопляний квест" з призами, яскраві виступи однолітків на "Живій сцені".

А також на фестивалі можна буде відвідати майстер-класи з ковальства, лозоплетіння та гончарства. Взяти участь у флешмобі "Рушникова душа" під час якого майстрині виготовлятимуть великий, традиційний, український рушник, а результат їх спільної праці буде представлений на головній сцені фестивалю наприкінці дня.

Впродовж дня буде діяти «Алея можливостей». Тут агропромислові підприємства, спілки бджільництва, мисливства та рибальства покажуть себе у всій красі та продемонструють свою улюблену справу та її плоди.

А коли захочеться зігрітися та поласувати чимось смачненьким то і тут на вас чекає гастрономічне розмаїття традиційних українських страв від дбайливих господинь Кіптівської ОТГ та страв на грилі від запальних хлопців та дівчат. Для всіх гостей фестивалю за особливим рецептом старожилів громади приготують «Куліш єднання».

1Kiptif

Контакти організаторів:

Грибні екскурсійні тури: 0663958982 - Катерина, 0509169569 – Ірина.

Екскурсія «Православні храми громади»:  0978083792 – Ірина.

Екскурсія «Парашут у хмарах»: 0978083792 – Ірина, 0505599432 – Сергій.

Екскурсія «Лісництво в дії»: 0965801868 – Галина.

Флешмоб «Рушникова душа»:  - 0509169569 – Ірина, 063958982.

Схожі матеріали (за тегом)