|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:04 | 07.17.2024

Нові керівники закладів культури

2 жовтня колективам обласного історичного музею імені Тарновського, музею-заповідника Коцюбинського, обласної бібліотеки імені Русових та обласного центру народної творчості представили нових керівників, яких призначили напередодні.

В.о. директора історичного музею імені Тарновського замість Сергія Лаєвського призначили Максима Блакитного. До цього він працював на посаді заступника директора музею. Лаєвський залишається заступником у музеї. Новим директором Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського призначили Дмитра Мельниченка. Він працював ведучим на телеканалі "Новий Чернігів", а також був директором міського комунального "Центру культури та мистецтв". Ігор Коцюбинський сам написав заяву про звільнення з посади за станом здоров'я. Наталія Коцюбинська не висловила бажання виконувати обов'язки директора.
Чернігівську обласну універсальну наукову бібліотеку імені Софії та Олександра Русових очолювала Інна Аліференко. Контракт з нею закінчився, а новим директором закладу призначили Юрія Соболя, який до лютого 2021 року очолював Національний архітектурно-історичний заповідник "Чернігів стародавній".
Комунальний заклад "Обласний центр народної творчості" очолила Надія Заваліна. До цього керівницею центру була Юлія Солонець.
Продовжили контракти з директором обласного художнього музею імені Григорія Галагана Юрієм Ткачем, і з директоркою Менського зоологічного парку Зінаїдою Максименко та директором обласного історико-меморіального музею-заповідника Пантелеймона Куліша "Ганнина Пустинь" Юрієм Блохою.

904585747

Схожі матеріали (за тегом)