|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:03 | 07.24.2024

Співає директор Носівського будинку культури В’ячнслав Ворошилов Співає директор Носівського будинку культури В’ячнслав Ворошилов

Війна пекельним вогнем обпалила Україну, але на захист її, за волю й мир відважно стали Берегині

Саме їм, українським жінкам-Берегиням, самодіяльні артисти Носівського міського будинку культури і дитячої школи мистецтв присвятили благодійний концерт, що відбувся минулої п’ятниці в Бобровицькому міському будинку культури.

nosivc

Надія Сафонкіна з "Носівчанкою"

 

Програму незвичайного концерту назвали «Берегиня». Бо співали й виконували хореографічні композиції на честь українських Берегинь – мужніх, сильних, з великим серцем, відомих на увесь світ.

amator

Народний аматорський ансамбль

 

Вони народили відважних бійців, котрі з пекельного фронту заспокоюють неньку: «Не плач, рідна, рано посивіла мати, я пішов на бій тебе захищати». Ці слова покладені й на музику. Водночас достеменно відомо, що тисячі Берегинь і самі стали на захист Вітчизни, її територіальної цілісності, борються за повернення окупованих територій.

1axore

Хореографічну композицію виконує "Носівчанка"

 

Пісні й танцювальні композиції були пройняті й надією про якнайшвидшу перемогу над підступним ворогом: «Ми – з України, і нас не здолати», «Я повернуся, мила, а ти чекай і радо зустрічай», Ти вже не плач, бо я з тобою», «Ми подолаємо все, бо ми українці». «Хто ти, Берегиня, якого роду – пам’ятай!»

1aoplr1

Після кожного номера - бурхливі оплески

1aople2

Що номер концертної програми – то крапля бальзаму на серце слухачів, віра в перемогу, гордість за українських Берегинь, а ще – ковток свіжого повітря, що збагачує прагнення до вільного життя на рідній землі.

1amaren

З репертуару Мареничів: Ярина Чухліб, Надія Сафонкіна, Микола Лазоренко

 

Бобровичани, що прийшли на благодійний концерт носівчан, бурхливими оплесками нагороджували майстерних виконавців українських пісень Віталія Куцого, Миколу Лазоренка, Надію Сафонкіну, Ярину Чухліб, милих співачок фольклорного ансамблю, всі танцювальні колективи, Яну Іщук за сольний номер на ксилофоні, духовий оркестр на чолі з Віталієм Ємцем та інші виступи щирих сусідів.

1aduxo

"Духовики" зачарували бобровичан

 

Перед закінченням концертної програми ведуча оголосила, що на цьому благодійному заході зібрано 12 тисяч 550 гривень, що будуть спрямовані на допомогу воїнам Збройних Сил України з Бобровицької громади. Раніше учасники художньої самодіяльності з Бобровиці організовували такий благодійний концерт в Носівці, зібрані кошти пішли на допомогу воїнам з Носівської громади.

 

Григорій ВОЙТОК

Схожі матеріали (за тегом)