|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:20 | 07.13.2024

Холминський будинок культури – один із кращих в країні

Холминський будинок культури посів друге місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі клубних закладів у сільській місцевості. Цей конкурс проходить вже вчетверте і щороку збирає все більше й більше учасників.

У 2017 році Міністерство культури України заснувало Всеукраїнський конкурс клубних закладів. Цьогоріч у заключному турі Всеукраїнського огляду-конкурсу взяли участь 23 клубні заклади з 21 області України. При оцінці конкурсних матеріалів, поданих учасниками, журі звертало увагу на матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення, інноваційні форми й методи роботи клубних закладів, реалізовані в онлайн-режимі, нестандартні підходи до організації культурно-дозвіллєвого обслуговування населення.

xolms

Один із творчих колективів Холмів

 

І серед всіх учасників будинок культури села Холми Корюківського району Чернігівської області посів почесне друге місце. І це не дивно, бо холминський будинок культури у роботі з дітьми та молоддю при організації дозвілля місцевого населення обирає нові та креативні методи. Запроваджує багато творчих ініціатив. Тому робота цього будинку культури є гарним прикладом створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей дітей та молоді, народної творчості, ініціатив і самодіяльності населення. Наразі у Холминському будинку культури діють аж 14 гуртків художньої самодіяльності, серед яких чотири дитячих. Це й хорові, танцювальні, сольні, вокальні та драматичні.

«Взяти участь у конкурсі нам запропонували у Чернігівському обласному центрі народної творчості, – розповіла начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Холминської селищної ради Ольга Защита. – Ми з радістю погодилися. Надали всі необхідні матеріали до конкурсної комісії й нещодавно дізналися, що посіли друге місце. Ця перемога мотивує й надалі шукати нові методи роботи, розвивати культурно-дозвіллєву сферу. Почесне друге місце, отримане на конкурсі, – заслуга як працівників селищного відділу освіти та будинку культури, так і жителів, які активно долучаються до його роботи».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)