|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:22 | 07.24.2024

Всеукраїнська культурологічна акція "Правда Жива"

Хорова капела"Почайна" Національного університету "Києво-Могилянська академія" щорічно проводить Всеукраїнську культурологічну акцію "Правда Жива".

В основу проведення акції покладено звернення до проблем Голодомору засобом всенародного прослуховування історично-правдивого видатного твору поета Василя Юхимовича та композитора Олександра Яковчука симфонії-реквієма "Тридцять Третій". Твір неодноразово виконувався в багатьох містах України та за кордоном. У ці скорботні осінні дні загальнонаціональної жалоби просимо долучитися до прослуховування історично правдивого життєстверджуючого твору про непоборність та силу нашого народу. Дивіться дві частини цієї акції: перша частина  і друга частина симфонія-реквієм "Тридцять третій"

Твір був виконаний під час проведеня Всеукраїнської культурологічної акції "Правда Жива" в місті Полтава. Виконавці: Полтавський симфонічний оркестр Хорова капела "ПОЧАЙНА" Національного університету "Києво-Могилянська академія" камерний хор Гілея Диригент Олександр Жигун

Є можливість прослухати перше виконання симфонії-ревієма в аранжуванні лауреата Державної Шевченківської премії  Віктора Степурка, що відбулося в Національному будинку органної та камерної музики України в році, на офіційному каналі хорової капели "Почайна" НаУКМА.

З метою донесення інформації про акцію "Павда Жива" до широкого кола слухачів, а бажано до кожної української родини, просимо проінформувати своїх друзів, родичів, знайомихих всіма можливими засобами.

Схожі матеріали (за тегом)