|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:21 | 07.25.2024

Голівуд у Ніжині: знімають фільм жахів

У Ніжині знімають містичний фільм. 10 квітня зйомки проходили у дворах по вулиці Овдіївській.

Про це повідомляє сайт www.mynizhyn.com.

«Фільм до показу готується восени. Знімає режисер, який народився і виріс у Ніжині - Денис Соболєв, нині живе і працює в Голівуді», - коментує журналістам газети «Вісті» продюсер Оксана Бояр.

Нині знімають епізоди, в яких задіяні як відомі українські актори, зокрема з популярного молодіжного серіалу «Школа», так і ніжинська молодь.

Газеті «Вісті» вдалося поспілкуватися з самим режисером Денисом Соболєвим.

 «Я живу і працюю вже 15 років в Америці, знімаю фільми, але цьому передувало семирічне навчання на режисера. Нині я громадянин іншої країни, в Ніжині мої рідні, друзі. Ідея на батьківщині зняти кіно мене не залишала. Нині знімаємо містичний фільм, адже в нашому місті споконвіку багато містики… Що вийде, судити вам, глядачам», - ділиться режисер.

За словами режисера, локації до фільму – ніжинські місця, які відомі в Україні. «Все побачите, заздалегідь не буду говорити, - заінтриговує Денис Соболєв. - Команда чудова, а чудова команда - запорука успіху. Фільм буде українською мовою, субтитри - англійською. Фільм планую подати на фестивалі».

Голівудський режисер Денис Соболєв закінчив Ніжинську ЗОШ№ 7, природничий факультет НДУ ім. М.Гоголя, аспірантуру, займався наукою, навіть відкрив новий вид птахів. Він з відомої ніжинської династії науковців: бабуся, Марисова Інеса Віталіївна, канд. біол. наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України; мама, Торжевська Олена Ромуальдівна, вчитель ЗОШ № 7; брат, Микита Торжевський, теж режисер на телебаченні.

«З наукою вирішив поки що призупинити. Мене завжди манило кіно», - ділиться наш земляк Денис Соболєв.

Тетяна Марченко, Ніжинська міська газета "Вісті", фото автора

Схожі матеріали (за тегом)