|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 8:53 | 06.06.2023

Солодке місто

Корюківка вже неодноразово вражала цікавими молодіжними акціями і екологічними проектами, про які писала газета «Чернігівщина». Та таким смачним і ароматним північний населений пункт ще ніхто не бачив. Господині з Корюківщини створили ціле пряникове містечко і з радістю презентували всім охочим в історичному музеї.

1asm1

Дванадцять майстринь з Корюківки і Наумівки представили свої композиції вулиць міста з автомобілями, деревами і ялинками, центральною та фабричною площами.

1asm2

«Ініціаторами виставки стали працівники музею. Ми охоче підтримали. І, здається, у нас вийшло, - говорить Лілія Голуб. – Я «збудувала» з пряників міську раду – серце Корюківської ОТГ. Це єдина будівля у місті з колонами, тому поекспериментувати було неабияк цікаво. Три дні витратила, починаючи від моменту замішування тіста і до зборки та оформлення. Для кожної із нас це було хвилююче. Але відгуки якнайкращі. Тому такі виставки проводитимемо щорічно і наступного року обов’язково почнемо заздалегідь. Бо цього разу часу не надто багато було. Я б зробила масштабування і креслення кожної будівлі, роздавши точні розміри майстриням. Так ми матимемо більш точний і співрозмірний вигляд пряникового містечка».

1asm3

Серед їстівних об’єктів експозиції – будівля міської ради, райдержадміністрації, податкової інспекції, офіс КФТП, міський будинок культури, будинок культури КФТП, центр зайнятості, адмінприміщення лісгоспу, будівлі закладів освіти: гімназії, ЗОШ №4, дитсадки «Веселка» й «Дельфін» та інші. Ще ніколи вони не виглядали так смачно. Презентаційна виставка діятиме під час всіх новорічно-різдвяних свят. А охочі поласувати якою-небудь адміністративною будівлею матимуть можливість придбати її. Це справді видовищне і дуже апетитне дійство. 

 

Сніжана БОЖОК

Схожі матеріали (за тегом)