|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:52 | 05.22.2019

Через більш ніж півтора року з моменту вироку апеляційного суду Чернігівської області та безрезультатного розшуку правоохоронцями колишній голова Бобровицької райдержадміністрації, якого затримали з «міченими» грошима на руках, може уникнути покарання.


Для української армії платники Чернігівської області перерахували більше 109 мільйонів гривень військового збору.


У Чернігівській області з 21 травня Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення припинить ефірні трансляції телеканалів Суспільного мовлення («UA: Перший», «UA: Чернігів») в аналоговому форматі.


Забезпечення пожежної безпека під час проведення ЗНО


Вироком Прилуцького міськрайонного суду обвинуваченого засуджено до 6 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 роки.


Позиція прокурора щодо призначення крадію покарання у вигляді 4 років позбавлення волі підтримана судом


На 1 квітня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою Головного управління статистики, становила 1001,9 тис. осіб, з яких 65% проживали в міських поселеннях. З початку року кількість жителів зменшилася на 3,8 тис. осіб.


 

Сумарно чернігівці заборгували за послуги ЖКГ 306 млн грн.


Про це на ранковій нараді у міськраді 21 травня повідомив директор КП "Чернігівводоканал" Сергій Малявко.


Сьогодні о 7-30 на трасі М-01 Чернігів - Київ у с. Прогрес на Козелеччині сталася смертельна дорожньо-транспортна пригода.


21 травня розпочинається ЗНО-2019

Понеділок, 20 травня 2019 22:42

Зовнішнє незалежне оцінювання розпочинається 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня перевіркою знань з хімії.


Ключі від сімейного щастя

Понеділок, 20 травня 2019 22:18

Село Мирне, вулиця Сонячна… сама назва спонукає на щось позитивне, радісне, те, що гріє душу…


Завантаженість дошкільних закладів становила 114 дітей у розрахунку на 100 місць (у міських поселеннях – 124, у сільській місцевості – 83). У кожному другому закладі кількість дітей перевищувала кількість місць.


20 травня, голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник написав заяву про звільнення і повідомив про це на своїй сторінці у Facebook


Так на Чернігівщині завершилися тактичні навчання артилерії оперативного командування "Північ" з бойовою стрільбою.


Печерський районний суд Києва призначив заставу у 650 тисяч гривень депутату Чернігівської міськради Івану Бакшуну і 570 тисяч гривень відстороненому від посади директору КП "Чернігівбуднвест" Валерію Горбатову.