|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:18 | 12.03.2022

У річницю найбільшого геноциду ХХ століття – Голодомору – варто пам'ятати, що не всі українці помирали, як вівці в очікуванні різника, не всі віддавали хліб і прирікали себе та своїх дітей на голодну смерть.


Грабівка – село в Куликівській громаді, яке зазнало чималих руйнувань від ворожих обстрілів в березні цього року.


Дивлячись на 28-річного настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці з Блистової отця Антонія (Василенка), мимохіть згадуєш біблійного Йосипа – він також був теслею і любив дерево. Антонія навряд чи можна порівняти з складеним сучасним народним образом товстопузого попа на елітному «Мерседесі».


Відомі письменники, журналісти, перекладачі, науковці, державні і громадські діячі та меценати стали лауреатами Міжнародної літературної премії імені Антуана де Сент-Екзюпері (Франція-Німеччина) – за визначну творчу діяльність.


СержантиНіна Рой, Анастасія Шелпакова, Наталія БорецьтаЛюдмила Циганій – військові медики. Ці відважні жінки служать в одній із військових частин ОК «Північ» у Чернігові.


Як ми повідомляли раніше, представник державного обвинувачення у справі про розкрадання 2,069 мільярда гривень з ПАТ «Аграрний фонд» просить у суду дати обом фігурантам провадження – чинному нардепу Борису Приходьку та екс-керівнику «Аграрного фонду» Олександру Кірюку – по 12 років тюремного ув’язнення та конфіскувати в дохід держави все їхнє майно. Спробуємо з’ясувати, що може забрати держава у випадку доведеності їх вини.


 Об'єкти інфраструктури Гончарівської ТГ зазнали значних руйнувань внаслідок російської агресії, нині їх активно відновлюють.


Остання передзимова сесія облради

Середа, 30 листопада 2022 07:41

Дванадцятою сесією обласної ради ухвалено обласні програми, фінансові, кадрові, майнові та інші важливі документи


Газ "пропік" дірку в бюджеті

Вівторок, 29 листопада 2022 09:59

Суд визнав недійсними додаткові угоди до договору про закупівлю палива для закладів освіти


Суспільно корисні роботи у громадах

Вівторок, 29 листопада 2022 09:08

Чернігівщина — одна з 6 областей, де вже організовано суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану в 14 громадах.


Війна змусила кожного українця, особливо в тих регіонах, які перебували в окупації чи облозі ворожих військ, ще більше цінувати хліб.


Книжки відомого письменника та журналіста з Бобровиці Григорія Войтка вже отримали широке всеукраїнське визнання.


Великим розсадником блогерних брехунів став український сегмент всесвітньої соцмережі Фейсбук, що розростається на людській дурості до безмежжя.


Прокуратурою забезпечено виконання рішення Господарського суду області про припинення договору оренди земельної ділянки площею понад 8 га та вартістю більше 80 млн грн шляхом його розірвання та повернення землі Седнівській селищній раді.


Дві вантажівки з потужними генераторами днями прибули до Чернігова від данської компанії ROCKWOOL.


Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з представниками Сектору водної поліції ГУНП у Чернігівській області на водоймах Корюківського району викрито грубе порушення Правил рибальства.