|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:13 | 07.21.2019

Молоді чоловік та жінка із опіками опинилися в лікарні.


На виборчому округу №210 на Чернігівщині один із штабів кандидатів звинуватив інтерв’юерів громадської організації "Прозора політика" у підкупі виборців.


Війна з Росією внесла зміни не тільки у відомість людей, а й підштовхнула до реформування українського війська у плані ідеології.


Про можливості та перспективи розвитку економіки Остерської громади йшлося під час виїзної консультації Володимира Бойка, радника з регіонального розвитку Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".


З початку року участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли 3,7 тисячі безробітних Чернігівщини.


В Україні все активніше встановлюються біогазові потужності. Так, за I півріччя цього року введено в дію ще 20 МВт потужностей – в 1,5 разу більше, ніж за весь минулий рік.


Про появу новітнього обладнання розповів на своїй  сторінці у фейсбуку oрдинатор відділення мікрохірургії ока Ігор Миколайович Лютницький.


У січні-травні цього року обсяги зовнішньоторговельних операцій підприємств Чернігівської області з партнерами зі 118 країн світу склали 493 мільйони доларів США.


Професії, які донедавна вважалися престижними, на сьогодні втрачають популярність. Найбільш затребуваними на ринку праці наразі є робітничі професії.


18 липня о 05:40 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про вибух з послідуючим горінням в гаражі, що в м. Ніжин по вул. 3 мікрорайон.


У ході наради НКРЕКП у режимі відеоконференцзв’язку розглянуто питання про затвердження проєкту інвестиційної програми АТ «Чернігівобленерго», спрямованої на поліпшення надійності електоропостачання споживачам області.


Перемогу в конкурсу культурно-мистецьких проектів “Малі міста — великі враження» здобули чотири ініціативи ОТГ Придесення


Про роботу відділення мініінвазивної та ендокринної хірургії обласної лікарні позитивних відгуків – багато.


У Ніжині після повної реконструкції відкрили єдиний у місті басейн, який не працював майже 20 років.


Негода, яка пронеслася на початку липня нашим краєм, завдала чимало незручностей і збитків як громадянам, так і організаціям та установам.


Оперативники кримінальної поліції затримали у Чернігові раніше судимого місцевого жителя, причетного до грабежу та майже десятка крадіжок.