|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:52 | 07.16.2024

Ветерани привезли 17 медалей

На минулих вихідних відбулися всеукраїнські змагання «Звитяга нескорених», яку проводила Федерація стронгмену України. Чернігівщину представляла команда з восьми ветеранів війни. Хлопці показали достойний результат, завоювавши 17 нагород.

Всеукраїнські змагання для ветеранів «Звитяга Нескорених» відбулися в Тернополі 16 червня. У них взяли участь близько150 спортсменів з десяти областей України, які змагалися в адаптивних видах спорту: веслуванні на тренажерах, жимі лежачи, аеробайках та ривку гирі. Головним суддею змагань був чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк.

Чернігівщину представляли восьмеро учасників, і всі вони виступили досить результативно. Дехто з хлопців завоював не одну, а відразу декілька нагород. Цей день показав, що наші захисники не лише на полі бою, а й у спортивних змаганнях залишаються прикладом для наслідування.

42160203187980582 n

Владислав Шатіло виборов: 1 місце з веслування; 1 місце з командного веслування; 3 місце з жиму лежачи. Євген Смага: 1 місце з вправи ривок гирі; 1 місце з веслування. Ілля Силенко: 2 місце з веслування. Артем Ракітін: 1 місце з аеробайку; 1 місце з командного веслування. Олександр Гавриленко: 1 місце з жиму; 1 місце з веслування; 1 місце з командного веслування; 2 місце з вправи ривок гирі. Василь Войтешенко: 1 місце з жиму; 1 місце з веслування; 1 місце з командного веслування. Сергій Наглій:1 місце з веслування; Сергій Довбиш: 2 місце з ейрбайку.

Загалом отримали рекордну кількість нагород – аж 17, зокрема 13 золотих, три срібних та одну бронзову.

Це показує, що напрямок саме спортивної реабілітації наших ветеранів дійсно працює. Покращується їх фізичний стан здоров'я, ментальний та психологічний.

«Спорт – це найкращий та найдоступніший інструмент для ресоціалізації ветерана у суспільне життя! Найбільше, чого потребує ветеран після жахів війни, – це вшанування та визнання, – сказав президент ГО «Федерація стронгмену України» Сергій Конюшок. – На наших комплексних змаганнях для ветеранів завжди вирує атмосфера підтримки та захоплення незламною силою духу. Молоді військовослужбовці та глядачі змагань своєю непідробною підтримкою надихають ветерана, а спілкування в колі однодумців та побратимів дають ветерану відчуття єдності. Ми завжди після наших змагань отримаємо купу повідомлень від ветеранів, наскільки у них змінилось життя після участі у заходах. Для таких відгуків ми й працюємо».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)