|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 0:02 | 07.16.2024

Шість команд представлятимуть Чернігівщину на всеукраїнському рівні

На Чернігівщині провели третій обласний етап «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», по завершенню якого було визначено 6 команд-переможниць в чотирьох видах спорту, які представлять Чернігівщину на фіналі у Києві.

Протягом півроку команди з усіх громад Чернігівщини змагалися у баскетболі, спортивному орієнтуванні, волейболі та футзалі. За весь цей час було проведено три етапи відбору кращих з кращих. І на фінальному етапі були визначені команди-переможці, які представлятимуть Чернігівщину на всеукраїнському рівні.

657675656767656445

Баскетболісти з 15-го ліцею

 

Найсильнішими у баскетболі серед юнаків-хлопців стали гравці Чернігівського ліцею № 15, а серед дівчат – команда Плугатарської школи з Прилуцького району.

Кращими у волейболі серед юнаків-дівчат стала команда Гончарівського ліцею, а серед хлопців – учні Прилуцького ліцею № 6.

У спортивному орієнтуванні Чернігівщину представлятиме команда з Чернігівської школи № 1, а з футзалу кращими стала команда Чернігівської загальноосвітньої школи № 12.

5676546464576567657567567

Команда зі спортивного орієнтування

 

Всі вони з 12 по 17 червня братимуть участь у 5-му фінальному етапі ігор, який проводитимуть в Києві. Саме тоді буде визначено найсильніші шкільні команди України сезону 2023/2024 у цих видах спорту.

Загалом у всеукраїнському етапі змагатимуться: 21 команда з баскетболу серед дівчат, 22 команди з баскетболу серед юнаків, 23 команди з волейболу серед дівчат, 22 команди з волейболу серед юнаків, 24 команди з футзалу, 18 команд з черлідингу, 21 команда зі спортивного орієнтування.

«Це дуже важливий проєкт, який зайшов у кожну школу, в кожен клас, до кожного українського учня, адже в цей час діти мають займатися спортом, мають бути сильними, мають стояти пліч-о-пліч, – сказав під час фінального жеребкування очільник Міністерства спорту та молоді України Матвій Бідний. – Це перший сезон, і я впевнений, що з кожним роком ми будемо набирати обертів, проєкт буде масштабуватися. Дякую всім за залученість!»

Відзначимо, що переможці та призери проєкту отримають суперприз – поїздку у літній оздоровчий табір «Пліч-о-пліч». Окрім відпочинку, на дітей чекатиме безліч активностей і цікавинок у сфері спорту та неформальної освіти.

Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» – програма Президента України. Це наймасштабніші змагання країни серед школярів. Учнівські команди (на початку проєкту їх було 29 055, це більше 300000 дітей) вже здолали чотири етапи: шкільний, територіальний, районний, обласний.

На Чернігівщині в першому етапі змагань брали участь майже 15,5 тисяч учасників з 208 шкіл у 55 громадах.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)