|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:19 | 05.27.2024

Скутери для соціальних працівників

Соціальні працівники тринадцяти громад Чернігівщини пересядуть з велосипедів на електроскутери. Так, за підтримки уряду Японії 18 електроскутерів отримали Гончарівська, Новгород-Сіверська, Семенівська, Сновська, Городнянська, Ріпкинська, Тупичівська, Добрянська, Любецька, Михайло-Коцюбинська, Корюківська, Холминська та Ніжинська територіальні громади.

235345634565456456

Закупівля скутерів та їхня доставка до громад стала можлива завдяки Програмі розвитку ООН в Україні та фінансування Уряду Японії. Така ініціатива реалізується у 183 територіальних громадах із 11 регіонів України. Насамперед ідеться про регіони, де соцпрацівники долають значну відстань до громадян, яким надають послуги. Це Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Миколаївська, Київська, Одеська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська, Черкаська та Чернігівська області.

Цей транспорт має полегшить роботу соцпрацівникам, які долають значні відстані, щоб жителі віддалених населених пунктів отримали необхідні послуги.

«Це дуже цінна допомога для громад, адже соціальні працівники виконують важливу функцію. Для своїх підопічних вони можуть бути і членом родини, і психологом, і лікарем, і помічником, – наголосила заступниця голови ОВА Жанна Шерстюк. – Цей транспорт дозволить їм вчасно прибути у найвіддаленіші куточки ТГ та надати потрібні послуги».

На відміну від звичайного скутера, що використовує бензиновий двигун, ці електричні скутери є абсолютно екологічно чистими, у них немає вихлопу. Вони оснащені потужним двигуном та ємним акумулятором, який дозволить переміщатися на відстань до 70 кілометрів на одному заряді.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)