|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:52 | 03.01.2024

Інтереси дітей Козелецької громади тепер у надійних руках

Представники громади протягом трьох днів вчилися на тренінгу «Сімейно орієнтована соціальна робота, захист дитини та міжвідомча взаємодія».

Ця програма розроблена експертами проекту «ГРОМАДА для ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізується Партнерством «Кожній дитині» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

У навчанні брали участь керівники структурних підрозділів ОТГ. Козелецьку громаду представляли Інна Ярошенко, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Валентина Сікачова, начальника відділу соціального захисту населення.

В ході тренінгу учасники дізналися як вибудовувати взаємодію в громаді в найкращих інтересах дитини та її сім'ї, підвищили свої професійні навички у напрямку сімейно-орієнтованої соціальної роботи.

Разом з тренерами учасники проаналізували чинне законодавство щодо захисту і забезпечення прав дитини в умовах впровадження реформ різних напрямків. Окреслили повноваження та відповідальність органу опіки та піклування в процесі прийняття рішень в найкращих інтересах дитини. Визначили цільові групи вразливих категорій населення ОТГ та послуги, які їм необхідні, відповідно до їхніх потреб. Відпрацьовували навички побудови дієвої міжвідомчої взаємодії представників різних структур ОТГ.

За словами Валентини Сікачової, працюючи в даній сфері потрібно постійно вчитися та вдосконалюватися. «Працюючи в даній сфері 17 років я завжди намагаюся постійно вчитися, адже законодавство часто змінюється. Тим більше завжди цікаво перейняти досвід найкращих практиків з інших громад. Три дні були дуже насиченими, навчання проходило з 9 ранку до 20 вечора. Багаж знань поповнено сповна. Дякую організаторам за змістовний  та якісний тренінг», - сказала вона.

Нагадаємо, проект «ГРОМАДА для ЛЮДИНИ: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг», що реалізовується Партнерством “Кожній дитині” за підтримки Програми «U-LEAD з Європою. Як зазначають організатори проекту, його головна мета - покращити благополуччя вразливих категорій населення шляхом розвитку потенціалу керівників та спеціалістів соціальної сфери об’єднаних територіальних громад у запровадженні моделі інтегрованих соціальних послуг.

За інформацією Козелецької селищної ради

 

Схожі матеріали (за тегом)