|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:01 | 06.23.2024

Привласнили мільйони бюджетних коштів

Скеровано до суду справу учасників організованої злочинної групи, які заволоділи більш ніж двома мільйонами гривень бюджетних коштів.

2345234565436664За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної та Новгород-Сіверської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора підрядної організації та його спільників за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах, вчиненому організованою групою, видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
За даними слідства, директор приватного підприємства разом з із спільниками, неналежно виконуючи умови договору підряду, шляхом завищення вартості виконаних будівельних робіт, неналежного виконання та невиконання окремих видів робіт, заволоділи бюджетними коштами у ході реконструкції приймально-діагностичного відділення закладу охорони здоровʼя на території Новгород-Сіверського району та капітального ремонту стадіону в м. Борзна Ніжинського району. При цьому, зловмисники зазначали недостовірні відомості в актах приймання виконаних будівельних робіт щодо їх обсягів та якості, а також у довідках про вартість виконання робіт та витрати. Внаслідок протиправних дій учасники організованої злочинної групи заволоділи бюджетними коштами на загальну суму понад 2 млн грн. За вчинене обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років.

Схожі матеріали (за тегом)