|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:23 | 03.01.2024

Матерів-героїнь привітали у Чернігові

Cьогодні в День родини, який в Україні відзначається з 2012 року і припадає на день Петра і Февронії – покровителів сім'ї та шлюбу, вшанували жінок, які виховують п'ять і більше дітей.

Багатодітні сім'ї завжди були унікальною цінністю в українському суспільстві, де споконвіку існував своєрідний культ матері, чиї настанови були головними дороговказами на життєвому шляху.

Часи змінюються, але непорушними залишаються повага та вдячність до всіх матерів, і особливо тих жінок, які свідомо народжують, виховують та дають путівку в життя п'ятьом і більше дітям.

Засвідчуючи безмежну шану неймовірним жінкам Чернігівщини, які цьогоріч удостоїлися високої відзнаки – «Мати-героїня» в облдержадміністрації вручили багатодітним жінкам державні нагороди та подарунки.

Screenshot 30

Указом Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно: Любові Ахременко – матері п'яти дітей, с. Іванівка Семенівського району; Валентині Грибулі – матері семи дітей, с. Хотіївка Семенівського району; Надії Довгій – матері п'яти дітей, с. Купчичі Сосницького району; Наталії Євтушенко – матері шести дітей, с. Томашівка Ічнянського району; Людмилі Кириленко – матері п'яти дітей, с. Друцьке Чернігівського району; Ларисі Маленковій – матері п'яти дітей, с. Баляси Корюківського району; Калині Сеніч – матері шести дітей, с. Петрівка Бобровицького району.

Завершилася зустріч в обласній державній адміністрації спільним фотографуванням учасників урочистої церемонії.

Схожі матеріали (за тегом)