|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:13 | 06.20.2024

Виправдальний вирок Олегу Дмитренку

У Прилуцькому міськрайонному суді 25 грудня оголосили вирок у справі Олега Дмитренка — колишнього голови Прилуцької райради. Його виправдали у зв’язку з відсутністю у його діях складу кримінального правопорушення.

23453645456Як повідомляє Суспільне: Чернігів, суддя Прилуцького міськрайонного суду Анатолій Коваленко підсумував: Дмитренка Олега Миколайовича визнати невинуватим у пред’явленому йому обвинуваченні за частиною 2 статті 382 Кримінального кодексу України. Ще у липні 2021 року Олегу Дмитренку оголосили про підозру в умисному невиконанні ухвали суду. У матеріалах справи йшлося про борг перед компанією "Нібулон". Гроші їй мала повернути фірма "Насіння-агрохім", яку раніше очолював Дмитренко. Тоді на одному із судових засідань прокурор Олександр Довгошей розповів деталі справи. Було укладено контракт від 27.08.2009 року з компанією «Нібулон» про поставку кормової кукурудзи у кількості 77 тисяч метричних тон. Проте з боку товариства «Насіння-Агрохім» даний контракт виконано не було. І арбітражним судом прийняте рішення про стягнення з товариства «Насіння-Агрохім» на користь компанії «Нібулон» грошових коштів разом з відсотками, що нараховується щоквартально на рівні 5% річних, у розмірі понад 3,5 мільйонів доларів США.
Новозаводський районний суд Чернігова обрав Олегові Дмитренку запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Тоді він називав цю справу політично вмотивованою через його конфлікт з нардепом Павлом Халімоном. А тепері після судового засідання Олег Дмитренко сказав, що рішенням задоволений. З його слів, перед компанією «Нібулон» товариство «Насіння- Агрохім» за бухгалтерською звітністю не було винно жодної копійки. Була відвантажена партія товару, отримана, переважена, згідно з їхніми якимось документами вона була зменшена – і за якістю, і за кількістю. «Насіння- Агрохім» з цим погодилося, прийняло і підписало звірки. На цьом, мовляв, усі відносини зупинилися.
Олег Дмитренко запевнив, що він планує звертатися до Європейського суду з прав людини для одержання компенсації моральної шкоди.

Схожі матеріали (за тегом)