|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:33 | 06.20.2024

Підготовче засідання Дарницького суду (по другому колу) призначено на 26 грудня 2023 року

Обвинувачені у кримінальному провадженні – фігуранти з першого сезону «серіалу» восьмирічної судової тяганини: колишній голова Аграрного фонду України Олександр Кірюк і колишній перший заступник голови Національного Банку України Борис Приходько.

Захищати їх на судових засіданнях поки що зголосилися двоє адвокатів зі старої команди. І розглядати наново кримінальну справу доручено (теж, мабуть, поки що) одному судді Петру Зарубі.

Нагадаю, у першому сезоні «судового серіалу» з цього кримінального провадження засідало аж троє суддів, але так і не добилися повернення державі двох мільярдів 68 мільйонів вкрадених народних гривень. Та й надто знамениті адвокати протягом восьми років судових засідань не довели невинуватість своїх підзахисних. Справу за них зробили дві суддіхи: закрили справу через недотримання строків досудового розслідування. Хоча вони ж і розглядали цю справу, часто переносячи судові засідання на прохання обвинувачених та їхніх численних захисників – так і дотягли до порушення строків.

Що буде в другому сезоні «судового серіалу»? Як то кажуть, поживемо – побачимо. Які нові «лазівки» для своїх клієнтів продемонструють знамениті адвокати? І в яку «копійку» обійдуться для обвинувачених ці нові лазівки? Правду можуть сказати лише учасники й «продюсери» цього «судового серіалу».

 

Іван СОКИРА

Схожі матеріали (за тегом)