|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:15 | 05.27.2024

Чернігівські ветерани привезли 12 медалей

У столиці для ветеранів російсько-української війни відбулися змагання «Kyiv Military Games-2023». Незламні герої зібралися в Києві зі всієї країни на комплексний, інклюзивний, спортивно-масовий захід.

У змаганнях взяла участь і команда Федерації спорту ветеранів війни Чернігівської області, де виборола цілу низку нагород. Загальнокомандний результат – 12 медалей: п’ять «золотих», п’ять «срібних» та дві «бронзові» медалі.

324556796787

Владислав Шатіло отримав перше місце в індивідуальному веслуванні та два других місця у вправах жим гир 16 кг та командне веслування «Північний форпост». Олександр Дударев здобув «золото» за плавання 50 м вільним стилем. Женя Смага отримав дві «бронзи» – жим лежачи та жим гир 16 кг. Руслан Тигр зайняв перше місце у вправі штовхання ядра та виборов дві «срібні» медалі за веслування на 100 метрів та командне веслування. Олександр Гавриленко виборов відразу два «золота»: одне у вправі жим лежачи – 155 кг, інше за вправу ривок гирі. Григорій Маханьков отримав «срібло» за виконання вправи ривок гирі 24 кг 65 разів.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)