|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 14:27 | 07.24.2024

Робоча поїздка Арсена Дідура до Менського району

5 липня заступник голови обласної ради Арсен Дідур перебував з робочою поїздкою у Менському районі.

У с. Покровське він разом з директором Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Іриною Кудрик зустрілися з жителями цього села та ще двох – Вільшане Сосницького району та Домашлин Корюківського. Саме ці три села вирішили об'єднатися у Покровську об'єднану територіальну громаду.

Screenshot 22

Арсен Дідур та Ірина Кудрик надали представникам сіл необхідні роз'яснення щодо переваг об'єднання, процедури створення громади та відповіли на запитання. Як зазначив заступник голови обласної ради, процес реформи децентралізації йде повним ходом, тож зволікати не варто, адже якщо ці три села вагатимуться зі створенням громади, то на них чекає примусове при'єднання до вже існуючих громад згідно з Перспективним планом формування територій громад Чернігівської області.

Жителі села Макошине та міста Мена зверталися до посадовця з різноманітним спектром проблемних питань. Більшість з них стосувалося земельних відносин, ремонту доріг, освітлення, благоустрою територій тощо.

За словами Арсена Дідура, усі звернення будуть ретельно розглянуті та вивчені ним та фахівцями відповідних служб.

Під час зустрічі заступник голови обласної ради також відповів на численні запитання щодо соціально-економічної та суспільно-політичної ситуації в країні та області.

Радник заступника голови обласної ради Наталія Купрієнко

Схожі матеріали (за тегом)