|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:02 | 06.20.2024

Судитимуть збувача психотропів

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 22-річного мешканця міста Чернігова за фактами незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та збуту психотропних речовин у особливо великих розмірах (ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

5676574543За даними слідства, юнак, використовуючи Telegram-канал, організував і налагодив схему незаконного збуту особливо небезпечних психотропних речовин, обіг яких заборонено. Обвинувачений придбавав PVP, 4-ММС й амфетамін, фасував у згортки дрібними порціями, після чого розповсюджував їх шляхом так званих «закладок», приховуючи у лісосмугах міста Чернігова та Ніжина. Місце схову фотографував і разом з геолокацією надсилав клієнтам після отримання грошових коштів на банківський рахунок. Під час проведення обшуку за місцем проживання зловмисника виявлено та вилучено 1,5 кг психотропів, вартістю приблизно 1 млн грн, 43 дозовані згортки з особливо небезпечною психотропною речовиною, мобільні телефони, ноутбуки, електронні ваги.
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та передали прокуророві Чернігівської окружної прокуратури для скерування до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо торгівця психотропною речовиною, який зберігав підготовлений до продажу «товар» майже на мільйон гривень. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Схожі матеріали (за тегом)