|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 13:45 | 02.21.2024

Приходьте плести сітки!

У Чернігові об’єднання добровольців «Бо можемо» не втомлюється допомагати як цивільним у відновлені їхніх будинків, які були пошкоджені під час активних бойових дій на Чернігівщині, так і військовим – усім, що їм необхідно.

Кілометри маскувальних сіток та тисячі окопних свічок вже були виготовлені цими людьми і направлені на фронт. Та потреба в них не зменшується, тож волонтери запрошують доєднатися всіх небайдужих, і хоч годинку на день присвятити допомозі військовим.

 

У будні та щосуботи волонтери пропонують на декілька годин приєднатися до них, щоб поплести маскувальні сітки та виготовити окопні свічки. Всі матеріали надають, також навчають, як правильно це робити. Тому якщо ви не маєте досвіду – не біда, приходьте і вас навчать всьому. Головне – щоб було бажання. Адже потреби на фронті не лише не зменшуються, а наростають з кожним днем. І ми не маємо права втомлюватися від війни, не маємо права зупинятися, натомість повинні робити все для військових.

762916182225631 n

«Сьогодні нас було багато, але ніхто не залишився без роботи. Плели сітки в двох кімнатах, нарізали спанбонд, зшивали основу для майбутніх сіток, зшивали вже сплетені маленькі сітки в одну. Роботи зроблено чимало, за що ми всім дуже вдячні! Але замовлень все більше і більше. Черга вже більше місяця, а нам всім треба, щоб сітки були у хлопців набагато швидше. У будні дні нас дуже мало, тому приходьте, якщо є можливість. Будемо раді бачити Вас у нашій команді», – пишуть організатори «Бо можемо».

822011053079 n

Окрім сіток, невтомні бджілки, які полишили свої побутові справи і прийшли на декілька годинок допомогти, за минулі вихідні виготовили 750 заготовок окопних свічок.

Тож не лишайтесь байдужими, приходьте і допомагайте, бо тільки разом ми зможемо перемогти русню. Працюємо у м. Чернігів на вул. Широкій у будні з 9 до 16 (краще уточнювати), у суботу – з 12 до 16. Звертайтесь за телефоном: 0939632283 (Марина).

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)