|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 20:43 | 07.23.2024

Він Ангелом витає в небесах, а згадка про нього омивається в сльозах рідних, друзів і земляків

 

Народився солдат Сергій Парубець у Славутичі Київської області, там і школу закінчив. Потім навчався в Київському вищому професійному училищі залізничного транспорту на електромонтера контактних мереж. Певний час працював за фахом на станції Бобрик. А коли його батьки переїхали на постійне місце проживання в село Наумівка, що біля залізничної зупинки, поміняв місце роботи – працював у Києві, потім у Броварах.

IMG 8186 3IMG 8193 1

Повернувся Воїн до родини й тут же полинув на небо, де Матір Божа його пригорне

 

Та нагрянула страшна війна. І Сергій добровільно поміняв у червні 2023 року цивільну роботу на воєнну. Пройшов підготовку в навчальному центрі на посаду радіотелефоніста стрілецької роти. На жаль, 14 листопада 2023 року він загинув під час виконання бойового завдання.

Відважного Захисника Сергія Парубця зустріла Бобровиця на центральній площі, де на його бойову честь пройшов траурний мітинг.

IMG 8182 1IMG 8178 1

Від ЗСУ і громади: "Буде в пам’яті вічно ім’я геройського Сина!"

 

Виконувач обов’язків міського голови Геннадій Іванюк і начальник першого відділу Ніжинського районного ТЦК та СП Андрій В’ялий схилили голови перед пам’яттю відданого Вітчизні й рідному народу Захисника Вітчизни, що загинув на полі бою з мерзотними окупантами, виконавши до кінця свій священний обов’язок перед Україною при захисті її свободи й незалежності.

IMG 8180 1

Побратими клянуться, що за воїна-брата настане для ката розплата

 

Висловили співчуття батьку Юрію Григоровичу й матері Галині Василівні, іншим рідним, розділили з ними нестерпну біль втрати, запевнили їх, що пам'ять про загиблого воїна назавжди буде вписана в історію громади й держави.

IMG 8189 1

Земля ридає, плачуть небеса, рідні й уся громада у сльозах

 

Провели відважного воїна останньою земною дорогою до Наумівки численні побратими, а бобровичани обклали труну загиблого воїна живими квітами. Відспівування й поховання солдата відбулося на місцевому сільському кладовищі з усіма воєнними почестями.

 

Григорій ВОЙТОК

Схожі матеріали (за тегом)