|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 15:05 | 02.21.2024

У Бобровицькому ліцеї на ярмаркували майже 70 тисяч

У Бобровицькому ліцеї на ярмаркували майже 70 тисяч

Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України відбувся у Бобровицькому ліцеї. Під час заходу бобровицькі ліцеїсти зібрали 68 828,8 гривень.

Це перший такий ярмарок в цьому навчальному закладі, проте точно не останній. Адже в ліцеї планують зробити такі заходити традиційними.

Неймовірна атмосфера добра і позитиву панувала в коридорах школи, де завзято ярмаркували учні та вчителі. Всі хотіли придбати щось смачненьке, а посмакувати було чим. Домашні смаколики української кухні, приготовлені власноруч дітьми та батьками, користалися неабияким успіхом. Серед запропонованого різноманіття чудових наїдків, а іноді, справжніх українських делікатесів, знайшлося місце і для товарів ручної роботи. Таких як браслети, картини, прикраси.

Загалом на ярмарку представили широкий вибір товарів і всі відвідувачі могли знайти щось для себе за символічну плату.

«Кожен клас ліцею, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Тож дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу! Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради Перемоги!», – написали на офіційній сторінці начального закладу.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)