|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:53 | 06.15.2024

Спокусилися "легким заробітком"

До поліції Чернігівщини продовжують звертатися люди, які у пошуках «легких» грошей натрапили на шахраїв. Злочинці щоразу вигадують нові схеми для заволодіння коштами громадян.

mikrokredytyТак, 40-річна жителька Седнева через месенджер «Тelegram» знайшла оголошення про додатковий заробіток. Жінці запропонували бронювати номери у готелі, щоб таким чином нібито «піднімати рейтинг готелю». Після виконання такого завдання потерпілій на картку надіслали 150 гривень, тож вона вирішила бронювати номери за власний кошт, щоб потім повернути гроші «з відсотками». Жінка перерахувала на банківські рахунки невідомих 125 тисяч гривень, однак жодного прибутку не отримала. Вкладених коштів їй не повернули. Ще одна 30-річна чернігівка у месенджері «WhatsApp» перейшла за посиланням з пропозицією онлайн-заробітку. Жінка «інвестувала» понад 47 гривень, однак заробітку так і не отримала. За аналогічною схемою ошукали 31-річного чернігівця, який надіслав невідомим 40 000 гривень. Грошей чоловіку теж не повернули.
Поліція Чернігівської області закликає: не переказуйте кошти невідомим особам під приводом легкого заробітку! Ставтесь уважно та критично до подібних пропозицій.

Схожі матеріали (за тегом)