|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:35 | 06.13.2024

Чернігівець здобув срібло на чемпіонаті світу

Ветеран російсько-української війни, чернігівець Владислав Шатіло, який під час бойових дій на сході України втратив частину ноги та має протез, здобув срібло на Чемпіонаті світу Para Race Spartan Trifecta World Championship, де він три дні біг пересічною місцевістю 50 км за 6 годин 56 хвилин.

987670608900867Spartan Race Trifecta World Championship – це світові змагання з забігів з перешкодами. В основному це трейлові дистанції – біг від 5 до 50 кілометрів.

Цього року вони проходили 3-5 листопада в місті Спарта у Греції.

Перший день – це коротка дистанція 5+ кілометрів (20+ перешкод). Другий день – це 10+ кілометрів, 25+ перешкод. Третій день змагань – 20+ кілометрів, 30+ перешкод.

«Перешкоди були різної складності та типів. Було перенесення ваги: колода, камʼяний шар, мішок, ланцюг. Вага – від 15 до 60 кілограмів, різноманітні рукоходи, канати, деревʼяні стіни, сітки. Перешкоди на балансування, водні перешкоди, метання списа, – говорить Владислав Шатіло. – Ці змагання не мають нічого спільного з тим, з чим ми займаємося в залі та брали участь раніше. Щодо місцевості, це – поле, гори, лісопосадки, болота. Покриття так само: грязюка, каміння, пісок, очерет і всілякі зарослі. Це був абсолютно новий досвід».

Всього Владислав Шатіло здобув у перший день бронзу, другий – срібло, третій – срібло і загальне срібло за три змагальні дні.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)