|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 7:32 | 06.15.2024

Чернігівські спортсмени вибороли «Кубок незламності»

28 жовтня в місті Буча пройшов Всеукраїнський турнір з олімпійського тхеквондо «Кубок незламності-2023», в якому взяла участь і команда з Чернігова. Наші спортсмени не лише вибороли цілу низку нагород, але й зайняли п’яте командне місце серед 32 присутніх команд.

Позмагатися за нагороди приїхали спортсмени з міста Києва, Київської, Миколаївської, Запорізької, Харківської, Чернігівської, Житомирської, Вінницької, Хмельницької та Рівненської областей. Всього 600 учасників у чотирьох вікових категоріях: діти, молодші юнаки, юнаки та кадети.

54645565764354

Наші спортсмени продемонстрували свої бойові навички і досягли таких результатів.

Перше місце – «золото» – у своїх вікових та вагових категоріях вибороли Катерина Богатирьова, Олександр Сологуб, Валерія Дусь та Михайло Сімоченко.

Друге місце і, відповідно, «срібло» вибороли Микита Лісовий, Іванна Пучинець та Поліна Довженко.

Третє місце – «бронза» – у Ксенії Максименко, Данила Кіяшка та Тимофія Кулька.

За результатами командного заліку, спортсмени КПНЗ ДЮСШ «Фортуна» Чернігівської міської ради, які тренуються під керівництвом тренера Каріни Разумної зайняли п’яте командне місце (чотири золоті, три срібні та три бронзові медалі) серед 32 присутніх команд.

345425254

Нагородження тренерів. Перша ліворуч - Каріна Разумна

 

Загалом цього дня було розіграно 70 комплектів нагород. Також кращі судді та спортсмени були відзначені кубками змагань та подарунками від спонсорів.

73485634389

До речі, кубок «Кращий кадет» чемпіонату отримала наша спортсменка Катерина Богатирьова.

 

Софія ЖЕВЕДЬ

Схожі матеріали (за тегом)