|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:18 | 06.20.2024

"Допомогла" і обібрала по-сусідськи

24-річну жительку Куликівської громади підозрюють в тому, що вона підступно отримала доступ до рахунку сусідки через мобільний телефон і за пів року зняла з її банківської картки понад 50 тисяч гривень.

435455324534Як інформує поліція Чернігівської області, до них звернулася 52-річна жителька одного з сіл Куликівської громади. Жінка заявила, що з квітня 2023 року з її банківської картки постійно зникають гроші, але вона не переходила за жодними підозрілими посиланнями та не повідомляла стороннім особам дані про свій банківський рахунок. Слідство встановило, що жінка працює на місцевій фермі та навесні попросила свою молодшу колегу і сусідку допомогти розібратися з налаштуваннями в телефоні. Жінка погодилась та на деякий час отримала вільний доступ як до телефону, так і до мобільного банкінгу потерпілої. Користуючись цим, вона "прив’язала" свій номер мобільного до банківської картки сусідки, а її гроші почала систематично переводити на свою картку.
Як повідомляє поліція, вона списувала гроші в день зарплати, а жінці говорила, що списання з її картки відбуваються у рахунок "погашення старого кредиту" або "зняття комісії". Поліцейські викрили жінку та повідомили їй про підозру у скоєнні злочину, передбаченого частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена в умовах воєнного або надзвичайного стану). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років. Триває досудове розслідування.

Схожі матеріали (за тегом)