|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 16:32 | 06.13.2024

Поліцейський з Бобровиці увійшов до збірної України

Бобровицький поліцейський Євген Каліберда став призером на Чемпіонаті України з гирьового спорту.

З 5 по 8 жовтня в Києві пройшов Чемпіонат України з гирьового спорту. Участь у змаганнях взяли понад 100 спортсменів з усіх областей країни. За призові місця змагалися і представники з Чернігівщини. Так, співробітник сектору реагування патрульної поліції з Бобровиці Євген Каліберда посів третє місце.

23455667533

У вправі «ривок однієї гирі вагою 32 кг» він став призером та увійшов до збірної команди України з гирьового спорту для подальшої участі у Кубку Світу.

Євген Каліберда працює поліцейським відділення № 2 (м. Бобровиця) Ніжинського районного відділу поліції. «Чернігівщина» неодноразово писала про здобутки поліцейського, який, окрім основної роботи, займається ще й професійним гирьовим спортом. Євген Каліберда – учасник та фіналіст багатьох змагань з гирьового спорту. Так, у 2021 році поліцейський посів перше місце на Чемпіонаті світу з гирьового спорту, що проходив у Будапешті, Угорщина. Він став найкращим у вправі «ривок однієї гирі вагою 32 кілограми», виконавши 200 ривків протягом 12 хвилин.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)