|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 12:21 | 06.20.2024

Спортсмени Чернігівської ДЮСШ «Фортуна» стали призерами двох Всеукраїнських турнірів з тхеквондо

У Вінниці з 6 по 8 жовтня пройшли відразу два змагання з тхеквондо: Чемпіонат України з Тхеквондо ВТФ серед ДЮСШ та всеукраїнський рейтинговий турнір з тхеквондо ВТФ «Кубок президента».

chemp.twПозмагатися за нагороди приїхали понад 800 спортсменів з різних регіонів України.
На початку заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну. Після чого почалися поєдинки на доянгах.
Вихованці КПНЗ «ДЮСШ “Фортуна”» Чернігівської міської ради, які тренуються під керівництвом тренера Каріни Разумної, брали участь відразу в двох змаганнях. Спортсменам вдалося вибороти дев’ять призових місць, із яких чотири медалі на Чемпіонаті України і 5 медалей на «Кубку президента».
Тож на Чемпіонаті України серед ДЮСШ у своїх вікових та вагових категоріях перші місця «золото» вибороли Катерина Богатирьова та Олександр Сологуб. «Бронзу» і відповідно третє місце в своїх категоріях отримали Данило Чуб та Ксенія Максименко.
На Всеукраїнському рейтинговому турнірі ВТФ «Кубок президента» у своїх категоріях «золото» і, відповідно, перше місце виборола Катерина Богатирьова. Друге місце і «срібло» – у Олександра Сологуба та Іванни Пучинець. «Бронзові» медалі та треті місця отримали Ксенія Максименко, Данило Чуб, Вікторія Стеценко та Давід Величко.

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)