|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:24 | 02.25.2024

У Стольному наярмаркували 15 тисяч для ЗСУ

Шкільна родина Стольненського навчального закладу, що в Менській громаді, організувала і провела до Дня захисників і захисниць України благодійну ярмарку. На якій зібрали 15300 гривень для потреб Збройних Сил України. А після нього відбулися традиційні «козацькі розваги».

Про Стольненську громаду, а точніше про учнів та вчителів місцевої школи, «Чернігівщина» пише не вперше. І це неспроста. Адже від самого першого дня повномасштабного вторгнення місцева школа стала місцем, де збиралося мало не все село. Вдень місцеві педагоги намагалися відволікти дітей від війни, а після уроків тут кипіла волонтерська робота.

Свою волонтерську діяльність учні та вчителі школи не полишають ось уже другий рік поспіль. І не втрачають жодної нагоди, аби допомогти воїнам ЗСУ.

Тож і до Дня захисників та захисниць України школа організувала ярмарку. Вчителі разом з батьками та дітьми наготували багато смаколиків, які розліталися досить швидко. Як результат – школярі Стольненського навчального закладу зібрали 15300 грн. Усі кошти будуть передані на потреби ЗСУ.

Також цього дня провели для дітей і «козацькі розваги». В них брали участь і учні з сусідніх сіл Блистова та Волосківці.

stol2m stol1m

«“Пройдешній День туризму + прийдешній День захисників та захисниць України = крутий шкільний двіж”, – саме така фраза спала нам на думку під час планування ще одного осіннього навчального тижня. Дати свят дуже гарно співпали, тож ми не могли пройти повз таку гарну авантюру, яка стовідсотково подарувала б гарні враження всій шкільній родині, – говорить директор Стольненської ЗОШ Олена Шумейко. – Наші учні обожнюють спорт, чекають на перемогу України, відзначають всі можливі свята, а також мають друзів із інших шкіл. Тому ми й вирішили поєднати все це і провести благодійний ярмарок, приурочений до Дня захисників та захисниць України, а після нього відбулися козацькі розваги, приурочені до пройдешнього Дня туризму.

Цей день хотілося зробити максимально драйвовим, командним, спортивним, патріотичним, дружним, корисним та яскравим – таким, який запам'ятається надовго. Віримо, що нам це вдалося зробити. Дякуємо всім, хто долучився до цього благодійно-патріотичного дійства, а також дякуємо нашим ЗСУ за можливість проводити такі свята. Пам’ятаймо: тільки разом ми можемо здолати ворога».

За результатами «козацьких загань» І місце виборола команда Стольненського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, ІІ місце посіла команда Блистівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів і ІІІ місце – команда Волосківської гімназії.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)