|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 5:57 | 07.13.2024

Шведські генератори для громад

У межах спільного проєкту благодійної організації «Шведський центр допомоги», шведського фонду «Ukrainahjälpen Filippus», Sweden Help East, Power Up Ukraine 18 генераторів потужністю 12 кВт передані навчальним закладам області.

84568904578456Обладнання для зміцнення енергонезалежності отримали заклади загальної та професійно-технічної освіти у Гончарівській, Городнянській, Киїнській, Куликівській, Любецькій, Михайло-Коцюбинській, Новобілоуській, Сновській, Сосницькій, Тупичівській громадах та у місті Чернігів. Це дозволить забезпечити безперервність освітнього процесу у випадках перебоїв з електропостачанням.
Як зазначив керівник Шведського центру допомоги Сергій Порохнавець, партнери зі Швеції – благодійні організації, які з перших днів повномасштабного вторгнення реалізують різні проєкти в Україні. Європа і світ з Україною не тільки на словах, а й на ділі. Нині цільова діяльність – саме надання допомоги у вигляді генераторів різної потужності. Представники центру вперше побували на Чернігівщині, почули потребу і готові до подальшої співпраці.

Схожі матеріали (за тегом)