|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 10:58 | 06.23.2024

Вереснева сесія обласної ради

Пленарне засідання п'ятнадцятої сесії відбулося 27 вересня. Її рішення спрямовані на ефективне управління та розпорядження об’єктами спільної власності, вирішення земельних, кадрових і природоохоронних питань

67573767568Першим рішенням сесії депутати затвердили звіт про виконання обласного бюджету Чернігівської області за I півріччя поточного року: по доходах у сумі 1 500 541,6 тис. грн; по видатках у сумі 1 072 314,4 тис. грн; по кредитуванню у сумі 370,8 тис. грн.
Депутати проголосували за рішення «Про звільнення від сплати орендної плати», в якому йдеться про нежитлову будівлю у Чернігові за адресою: проспекту Миру, 20, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області, і зазнала руйнувань та була пошкоджена внаслідок терористичного акту, вчиненого російською федерацією 19 серпня цього року.
Депутатський корпус відповідними рішеннями сесії підтримав низку важливих ініціатив, які стосуються кадрових питань, розпорядження комунальною власністю, затвердження технічної документації та розробки проєктів землеустрою, надання дозволів та інших нагальних тем.
Дискусійним вкотре виявилося питання щодо затвердження проекту організації території регіонального ландшафтного парку «Ялівщина», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об'єктів. Лунали пропозиції щодо необхідності спочатку врегулювати земельні питання, а вже потім визначати зонування парку. У підсумку рішення не знайшло необхідної підтримки і не було підтримане депутатами.
Разом із тим, необхідну кількість голосів набрали рішення щодо надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю «Мисливсько-рибальське підприємство "Єгер"» та державному спеціалізованому господарському підприємству «Ліси України» (філія «Ніжинське лісове господарство»). Крім того, депутати проголосували за зміну меж (приведення у відповідність площі) об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення – заповідних урочищ «Нова зимниця» та «Присторонська дача».
Низка проєктів рішень, які стосуються діяльності депутатського корпусу, запитів та звернень до керівництва держави щодо запровадження механізму монетизації пільг за користування пасажирським транспортом і збереження зарахування до бюджетів територіальних громад та обласного бюджету ПДФО, а також окремі питання регулювання земельних відносин через відсутність кворуму не знайшли підтримку і будуть внесені на розгляд наступного пленарного засідання.

Схожі матеріали (за тегом)