|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 4:25 | 06.13.2024

Ніжинські студенти «наспівали» для ЗСУ 9 тисяч гривень

Минулого тижня у Ніжині відбувся благодійний концерт під відкритим небом «Вересень MUSIC AWARDS». Де активна молодь зібрала для Збройних сил України 9258 гривень.

65735634Увечері 21 вересня біля Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету, студентська молодь влаштували черговий благодійний концерт. Погода сприяла, тож на нього завітали чимало жителів міста.

«Колони підсвічувалися вогнями, і глядачі, що прийшли, допомагали створювати чудову атмосферу ліхтариками на своїх телефонах. Кожен твір, що виконувався, був підібраний виважено, ніс в собі інформаційний потік українського сьогодення. Теплий осінній вечір, прекрасна погода і чудові молоді обличчя, що хотіли донести до глядача, незважаючи ні на що: вистоїмо і переможемо», – написали про концерт відвідувачі.

Зібрані кошти були передані Дарії Якубів, яка організовувала збір для купівлі автомобіля для підрозділу, де проходить службу викладач Ніжинського державного університету Євген Луняк. До речі, завдяки цьому донату вдалося дозбирати необхідну суму.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)