|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 2:41 | 05.26.2024

"Золота" рибка для браконьєра

Понад 240 тис.грн сплатить мешканець Батурина за незаконну риболовлю: кілограм здобутої, але так і не з’їденої риби обійдеться йому у більш ніж 8000 гривень.

17 вересня 2023 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду з представниками Бахмацького районного відділу поліції та водної поліції на водоймах Ніжинського району викрито грубе порушення Правил рибальства. На озері поблизу с. Осіч Батуринської громади виявлено мешканця м. Батурин, який ловив рибу за допомогою 12 од. заборонених знарядь лову: 9 од. сіток простих та 3 од.сіток поріжних. В протизаконний спосіб порушник добув 144 екз. риби, загальною вагою 30 кг.: карась сріблястий – 67 екз., плітка – 47 екз., лин – 21 екз., щука – 8 екз. та білизна – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 242 386 грн. На місце інциденту була викликана слідчо-оперативна група Бахмацького ВП ГУНП у Чернігівській області. Нацполіцією відомості про вчинене правопорушення внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. На порушника складено адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Бахмацького районного суду для винесення рішення про притягнення винної особи до відповідальності. Водні біоресурси, заборонені знаряддя лову, весла та човен вилучено.

Осіч 02

Довідкова інформація:

На території Чернігівської області до 30 вересня 2023 року (включно) триває заборона на вилов річкових раків. За порушення заборони передбачено покарання від адміністративного штрафу до кримінальної відповідальності. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн за кожного виловленого рака.

Схожі матеріали (за тегом)