|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 17:08 | 07.17.2024

Командувач Об'єднаних сил ЗСУ Сергій Наєв відвідав дітей у лікарні

Командувач Об'єднаних сил Збройних Сил України, Герой України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав маленьких пацієнтів обласних лікарень прикордонних областей і передав їм новенькі книжки. Також командир побував у медзакладі, де перебувають військові, обговорив з пацієнтами і з персоналом їхні нагальні потреби.

«Напередодні навчального року в межах цивільно-військового співробітництва передав понад 1500 книжок українською мовою для дітей що лікуються у обласних дитячих лікарнях Чернігова, Сум, Києва, Харкова та Запоріжжя, – зазначив Сергій Наєв. – Важливо, щоби діти читали книжки і читали саме українською. Наші діти мають бути свідомими, освіченими та культурними українцями. І відповідальність за це лежить саме на нас – дорослих".

naev1

Крім того до однієї з лікарень Сумської області передав речі першочергової необхідності, які допоможуть лікарям дбати про успішне лікування та скоріше одужання пацієнтів. Важливий вантаж медичного призначення надійшов від партнерів із Сполучених Штатів Америки.

naev2

Схожі матеріали (за тегом)