|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:45 | 06.12.2024

На Куликівщині збирають продукти для воїнів

Жителі сіл Куликівської громади разом з громадською організацією «Сіверяни» збирають продукти для ЗСУ. За вихідні вдалося зібрати не одну тонну картоплі, моркви, огірків, помідорів, буряків, яблук та цибулі. Окрім овочів селяни несли і продуктові набори: «Мівіну», консервацію, сухофрукти, печиво, сало, тушонку та солодощі.

У Горбівському старостаті люди активно брали участь у зборі, бо вважають, що це їхній маленький вклад у нашу спільну велику перемогу.

dopo3

«Я дуже вдячна моїм односельцям, всім разом і кожному окремо, за збір продуктів для наших хлопців, які в ЗСУ. Вже у суботу ввечері був завантажений цілий бус, а в неділю всі продукти «Новою поштою» були відправлені нашими невтомними трудівницями, дівчатами з ГО «Сіверяни». Інша частина, зібраних продуктів, була відправлена солдатам вантажною машиною в неділю. Ми – сильні, бо ми – єдині! В єдності – наша сила!» – написала староста Горбівського страростинського округу Куликівської громади Валентина Дєдкова.

dopo2

Відгукнулися і жителі Ковчинського старостинського округу. Від самісінького ранку вони несли до старостату мішки і корзини, повні городини.

«З самого ранку на вулицях було людно. Хто з корзинкою, хто з мішком, а хто з возиком везли городину. Всі поспішали, щоб не запізнитися до машини, яка збирає продукти для наших захисників. За якихось дві години машина виїхала із старостинського округу майже завантажена. Військові дякують кожному жителю, а ті бажають їм повернутися живими та з Перемогою», – написала староста Ковчинського старостинського округу Валентина Шестак.

dopo1

«У Куликівській громаді вже почався збір урожаю, і вже наші земляки діляться ним із військовослужбовцями. У цю суботу ми встигли побути в селах Ковчинського та Горбівського старостинських округів. Місцеві жителі цих сіл зібрали близько 6 тонн продукції. Щиро дякуємо всім, хто приєднується та не шкодує вітамінів для нашого війська», – повідомили в ГО «Сіверяни».

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)