|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:51 | 05.21.2024

Остерський рятувальник – чемпіон України зі стронгмену

Старший лейтенант служби цивільного захисту, начальник караулу 7-го державного пожежно-рятувального посту у місті Остер Владислав Павлюк став чемпіоном України зі стронгмену серед працівників силових структур. Він здобув перемогу в чотирьох із п’яти вправ у ваговій категорії 80 кілограмів.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Чернігівській області.

Владислав Павлюк – майстер спорту з пауерліфтингу: жим штанги, присідання, станова тяга. Цим спортом він займається близько п’яти років, і вже брав участь у подібних змаганнях. Та цього року встановив свій рекорд, посівши першість відразу в чотирьох вправах із п’яти.

0209232

«Таєр фліп» – перекидання покришки вагою 360 кілограмів, яке він виконав за 29 секунд. Штовхання колоди – за одну хвилину потрібно зробити максимальну кількість поштовхів снаряду вагою 70 кілограмів. Владислав встиг це зробити 11 разів. «Прогулянка фермера» – проходження дистанції в 40 метрів за одну хвилину з двома валізами по 100 кг кожна. До слова, Владислав – єдиний, хто пройшов цей шлях до кінця. Біг з мішком вагою 80 кілограмів на дистанцію 40 метрів – Владислав здолав за майже 13,5 секунд. Останньою вправою була тяга Акселя – підйом штанги вагою понад 200 кілограм. Владислав за відведений час підняв її 20 разів, а його суперник 21. Проте це вже не мало значення, бо Владислав чотирма перемогами виборов собі перше місце у ваговій категорії 80 кілограмів.

 

Марія ПУЧИНЕЦЬ

Схожі матеріали (за тегом)