|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 22:41 | 05.28.2024

До 16 жовтня ДГ «Іванівка» матиме спокій і зможе зібрати зернові

Чернігівський апеляційний суд підтвердив повноваження Андрія Скварського на посаді директора державного підприємства «Дослідне господарство «Іванівка», відхиливши апеляцію його опонента на рішення Чернігівського районного суду про поновлення Скварського на роботі. На розгляді суду перебувають дві скарги. Суд відхилив першу, подану представниками ТОВ «Гільдія Права» в інтересах колишнього виконувача обов’язків директора Олексія Пушкарьова, який останнім часом на людях і в судах не з’являється.

 
ivansud

Іншу скаргу подавала Національна академія аграрних наук України. Підтримувати апеляцію з Києва приїхала начальниця юридичного відділу НААН Ольга Столяр. До речі, вперше за всю історію розглядів позовів до НААН в Чернігові! Захист Андрія Скварського пов’язує появу представника Академії з тим, що після внесення Скварського в реєстр власників як директора, юристи ТОВ «Гільдія Права» більше не мають можливості представляти держпідприємство, а скаргу подавали саме вони. Тож пані Столяр у Чернігівському апеляційному суді для під страховки. Втім, того дня їй не пощастило. Розгляд апеляції за заявою НААН перенесли на 16-те жовтня. Відтак працівники держпідприємства сподіваються, що принаймні до середини осені матимуть спокій від рейдерських атак і зможуть зібрати вирощене збіжжя. Законний директор господарства Андрій Скварський, як вже вище згадували, нарешті зміг внести себе в реєстр, тож роботу підприємства після дворічної блокади вдалося відновити. Люди почали отримувати зарплату, а господарство поступово гасити борги.

Нагадаємо, юридичну фірму ТОВ «Гільдія Права» пов’язують з народним депутатом Анатолієм Гуньком. Нині її директором є його помічник Ігор Калініченко. Селяни неодноразово нарікали на Анатолія Гунька, звинувачуючи його в блокуванні господарської діяльності підприємства, тиску на Академію та викраденні збіжжя із полів ДП. Андрій Скварський стверджує, що керівництво Національної академії аграрних наук України перебуває на гачку в народного депутата, саме через це різні комісії та юристи не залишають підприємство в спокої.

 

Віталій НАЗАРЕНКО

Схожі матеріали (за тегом)