|  Архів Газети Чернігівщина архів газети | 18:48 | 07.25.2024

Незаконне збагаченя податківиці області?

ДБР провело обшуки у начальниці Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмили Слотюк

slodbrПрацівники Державного бюро розслідувань провели низку обшуків у керівниці одного з обласних підрозділів Державної податкової служби, що межує з Київською областю. Обшуки пройшли у межах розслідування кримінального провадження щодо незаконного збагачення чиновниці (ч. 1 ст. 368-5 КК України). Про це повідомляє ДБР на своєму офіційному сайті. За інформацією джерел Суспільного у правоохоронних органах, обшуки провели у начальниці Головного управління ДПС в Чернігівській області Людмили Слотюк.
Правоохоронці встановили, що матір податківиці у 2023 році набула право власності на квартиру та два паркомісця в одному з елітних житлових комплексів Києва. За попередньою оцінкою, ринкова вартість майна становить 12 мільйонів гривень, що перевищує офіційні доходи як самої чиновниці, так і її матері. Крім того, посадовиця через знайому продала свою квартиру та дві земельні ділянки в АР Крим, за інформацією джерел Суспільного на загальну суму у 3,8 мільйона російських рублів (близько 1,6 мільйона гривень, — ред.). Отримані від угоди гроші перерахували на рахунок чоловіка податківиці у російському банку, який перебуває під санкціями України та ЄС. Також вона сплатила податки до бюджету РФ за реалізацію цього майна. Досудове розслідування триває.
На посаду начальниці Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмилу Слотюк призначив Олексій Любченко 13 липня 2020 року. Попереднє місце роботи Слотюк – начальниця Державної податкової інспекції у Подільському районі Головного управління ДПС у Києві. Працює у податкових органах з 2006 року, коли обіймала посаду інспектора відділу обліку та звітності Сакської податкової інспекції в АР Крим.

Схожі матеріали (за тегом)